Future
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Future


 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pařeniště - aneb kdo odkaď paří

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
coldfire
Admin
Admin
coldfire


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptySun Mar 02, 2008 2:27 pm

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří DSC01390.tmb

aaaaaaaa Dual Box Very Happy
Pařeniště - aneb kdo odkaď paří DSC01385.tmb
Návrat nahoru Goto down
http://future.forumr.net
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptySun Mar 02, 2008 11:29 pm

pekna izba>>ale ASUS megaSUX Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Karcoole




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyMon Mar 03, 2008 4:17 pm

Boo napsal:
pekna izba>>ale ASUS megaSUX Very Happy
Asus sux ? To ne nejlepší PC značka ty játro Smile
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyMon Mar 03, 2008 4:37 pm

Karcoole napsal:
Boo napsal:
pekna izba>>ale ASUS megaSUX Very Happy
Asus sux ? To ne nejlepší PC značka ty játro Smile
tak to by som sa pozrel Very Happy skus si zistit nieco o monitoroch EIZO alebo NEC Very Happy potom uvidis co je najlepsi PC znacka Very Happy alebo najlepsia znacka monitorov (LCD)
Návrat nahoru Goto down
coldfire
Admin
Admin
coldfire


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyMon Mar 03, 2008 4:40 pm

Boo napsal:
Karcoole napsal:
Boo napsal:
pekna izba>>ale ASUS megaSUX Very Happy
Asus sux ? To ne nejlepší PC značka ty játro Smile
tak to by som sa pozrel Very Happy skus si zistit nieco o monitoroch EIZO alebo NEC Very Happy potom uvidis co je najlepsi PC znacka Very Happy alebo najlepsia znacka monitorov (LCD)

Asus rulezzz wole Exclamation Rolling Eyes nej monitor Razz .....btw: phaerro ma jeste nakej CRT Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://future.forumr.net
Filing




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 03. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyMon Mar 03, 2008 9:20 pm

[quote="coldfire"]Pařeniště - aneb kdo odkaď paří DSC01390.tmb
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 12:24 am

http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy

omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Karcoole




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 5:36 am

Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy
Monitory mi jsou celkem u prdele.. To je více méně jedna verběž.. Ale PC a PC součístky jedině asus Smile
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 9:50 am

Karcoole napsal:
Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy
Monitory mi jsou celkem u prdele.. To je více méně jedna verběž.. Ale PC a PC součístky jedině asus Smile
karcoole, ale mne tam isli hlavne o ten monitor cyclops
Návrat nahoru Goto down
Filing




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 03. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 1:21 pm

Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy

omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy

contras 900:1 toje nahovno!!!!! farao
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 2:48 pm

Filing napsal:
Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy

omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy

contras 900:1 toje nahovno!!!!! farao
fildo, krasne to cisla vsak Rolling Eyes vsimol si si niekedy napr na monitore odozvu 2ms? vies si t predstavit? teraz ta do toho troska zasvetim... kazda firma si robi vlastne skusky podla vlastnych parametrov... ked som prvy krat videl ze ma kontrast len 900:1 tak som pvgedal nech s takym niecim za take prachy idu do prdele, potom som to porovnal s samsungom co mal kontrast 1200:1 a 1500:1 a ani sa nechytal... proste ked si to nevidel na zivo tak nevies... ked maju u vas niekde predaj apple alebo mac compy, zbehni tam pozret.. vecsina tych monitorov maju kontrast od 700 po 1200 (tie ozaj drahe maju tych 1200, cena sa pohybuje od 50k vysie) a potom mi nieco hovor, ked pojdes napr do nay alebo ake eletro predajne tam mate a pozri napr asus s 1500:1 Very Happy a ked mi povies ze ten asus bude krajsi, tak ti asi aj sam vyhladam na nete ocneho... drunken

proste asus je oproti napr tym spominanim eizam asi ako umelohmotne antglicaky proti zeleznym burago autickam pirat
Návrat nahoru Goto down
Filing




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 03. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 3:15 pm

Boo napsal:
Filing napsal:
Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy

omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy

contras 900:1 toje nahovno!!!!! farao
fildo, krasne to cisla vsak Rolling Eyes vsimol si si niekedy napr na monitore odozvu 2ms? vies si t predstavit? teraz ta do toho troska zasvetim... kazda firma si robi vlastne skusky podla vlastnych parametrov... ked som prvy krat videl ze ma kontrast len 900:1 tak som pvgedal nech s takym niecim za take prachy idu do prdele, potom som to porovnal s samsungom co mal kontrast 1200:1 a 1500:1 a ani sa nechytal... proste ked si to nevidel na zivo tak nevies... ked maju u vas niekde predaj apple alebo mac compy, zbehni tam pozret.. vecsina tych monitorov maju kontrast od 700 po 1200 (tie ozaj drahe maju tych 1200, cena sa pohybuje od 50k vysie) a potom mi nieco hovor, ked pojdes napr do nay alebo ake eletro predajne tam mate a pozri napr asus s 1500:1 Very Happy a ked mi povies ze ten asus bude krajsi, tak ti asi aj sam vyhladam na nete ocneho... drunken

proste asus je oproti napr tym spominanim eizam asi ako umelohmotne antglicaky proti zeleznym burago autickam pirat

jestli to ma odezvu 2ms nebo 4 to lidsky oko nerozezna.....a to coss tam dal tak toje spis panel na praci ane na pareni her...ja osobne mam LG a sem spokojenej..A nepis tak dlouhy kecani,kdyz sem to precet tak sem zapomel co bylo u zacatku.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří EmptyTue Mar 04, 2008 3:39 pm

Filing napsal:
Boo napsal:
Filing napsal:
Boo napsal:
http://www.eizo.com/products/lcd/s2031w/index.asp cihni to a plac, na ten monitor si ten tvoj asusik nikdy ani nemrkne... btw ten mi stoji na stole Very Happy

omg co to mate v cechach za kulturu>>ze ASUS Very Happy

contras 900:1 toje nahovno!!!!! farao
fildo, krasne to cisla vsak Rolling Eyes vsimol si si niekedy napr na monitore odozvu 2ms? vies si t predstavit? teraz ta do toho troska zasvetim... kazda firma si robi vlastne skusky podla vlastnych parametrov... ked som prvy krat videl ze ma kontrast len 900:1 tak som pvgedal nech s takym niecim za take prachy idu do prdele, potom som to porovnal s samsungom co mal kontrast 1200:1 a 1500:1 a ani sa nechytal... proste ked si to nevidel na zivo tak nevies... ked maju u vas niekde predaj apple alebo mac compy, zbehni tam pozret.. vecsina tych monitorov maju kontrast od 700 po 1200 (tie ozaj drahe maju tych 1200, cena sa pohybuje od 50k vysie) a potom mi nieco hovor, ked pojdes napr do nay alebo ake eletro predajne tam mate a pozri napr asus s 1500:1 Very Happy a ked mi povies ze ten asus bude krajsi, tak ti asi aj sam vyhladam na nete ocneho... drunken

proste asus je oproti napr tym spominanim eizam asi ako umelohmotne antglicaky proti zeleznym burago autickam pirat

jestli to ma odezvu 2ms nebo 4 to lidsky oko nerozezna.....a to coss tam dal tak toje spis panel na praci ane na pareni her...ja osobne mam LG a sem spokojenej..A nepis tak dlouhy kecani,kdyz sem to precet tak sem zapomel co bylo u zacatku.. Rolling Eyes
nalejme si cisteho vina, keby ti dal niekdo 14 palcovu bednu co bezi na 45 hercov, a nainstaloval by ti tam L2 tak by ti to bolo tiez jedno Very Happy neviem ja momentalne sudim len z mojho pohladu, to som su ten monitor kupoval asi pred dvoma mesiacmi, a ozaj ze vela som sa za tu dobu co som kupval poslednu dobu musel naucit Very Happy a este aj ked som sa to vsetko naucil to stalo za hovno, lebo nakoniec som dosiel na to ze realita je uplne ina Very Happy (2ms a 4 ms vazne niesu volnym okom postrehnutelne) teto moje LCDcko malo niekde napisane ze ma nejakych 22ms a ked ho porovnavali s tymto samsungom http://www.samsung.com/sk/products/monitors/multimedia/226bw.asp tak dosli na to ze ma rychlejsiu odozvu ako on... proste to co j pri tom monitore napisane nie vzdy sedi cyclops mg fildo este mi kvoli tebe budu nadavat v robote, ze ti musim pisat takto formaty Arrow niekedy ti potom poslem fotku mojho a krakatitovho monitora pre porovnanie (tiez ma kontrast tusim 1500:1) a uvidis ten rozdiel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pařeniště - aneb kdo odkaď paří   Pařeniště - aneb kdo odkaď paří Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pařeniště - aneb kdo odkaď paří
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Future :: Klany :: Soul of Destiny-
Přejdi na: