Future
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Future


 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výpravy na RB

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
.?Vinc!.




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 29. 02. 08

Výpravy na RB Empty
PříspěvekPředmět: Výpravy na RB   Výpravy na RB EmptySun Mar 02, 2008 7:46 pm

čus..kluci chci Vám říct,že mě štve a opravdu mrzí ,že se moc nezučastnuju těchto výprav a taky mě štve ,že jsem nejmenší level z Vás..Bohužel moje časové zatížení je větší než jsem si myslel..Sad ale píšu sem tohle proto ,že bych to rád alespon tak jak bude v mích silách změnil...
A žádám Vás o pomoc..Jak už jsem jednou psal na to staré forum tak bohužel nemohu sedět u L2 a čekat až se půjde na RB.. a proto Vás chci poprosit až půjdete na RB prozvonte mě a když to půjde tak seberu notas a píchnu se na net abych šel s Váma...
Bohužel jiné východisko zatím z této mé mizerné situace nevidím:( Takže ted záleží  na Vás jestli mi pomůžete nebo ne..Dík a zatim čuss...
Návrat nahoru Goto down
Wabaky
Moderátor
Moderátor
Wabaky


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 02. 08

Výpravy na RB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výpravy na RB   Výpravy na RB EmptySun Mar 02, 2008 9:33 pm

.?Vinc!. napsal:
čus..kluci chci Vám říct,že mě štve a opravdu mrzí ,že se moc nezučastnuju těchto výprav a taky mě štve ,že jsem nejmenší level z Vás..Bohužel moje časové zatížení je větší než jsem si myslel..Sad ale píšu sem tohle proto ,že bych to rád alespon tak jak bude v mích silách změnil...
A žádám Vás o pomoc..Jak už jsem jednou psal na to staré forum tak bohužel nemohu sedět u L2 a čekat až se půjde na RB.. a proto Vás chci poprosit až půjdete na RB prozvonte mě a když to půjde tak seberu notas a píchnu se na net abych šel s Váma...
Bohužel jiné východisko zatím z této mé mizerné situace nevidím:( Takže ted záleží na Vás jestli mi pomůžete nebo ne..Dík a zatim čuss...

vinci sry,ale tohle nejde,aby sme se takhle furt starali a doufali ze se pripojis atd... jestli si fakt vytizenej, tak se na to vyprdni,akorat ty budes nastvanej ze nemuzes, my budem nasrany ze ty nechodis... my jedem nahoru rychle a takhle nas fakt asi nedozenes
Návrat nahoru Goto down
Agony
Admin
Admin
Agony


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 28. 02. 08

Výpravy na RB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výpravy na RB   Výpravy na RB EmptySun Mar 02, 2008 9:57 pm

Wabaky napsal:
.?Vinc!. napsal:
čus..kluci chci Vám říct,že mě štve a opravdu mrzí ,že se moc nezučastnuju těchto výprav a taky mě štve ,že jsem nejmenší level z Vás..Bohužel moje časové zatížení je větší než jsem si myslel..Sad ale píšu sem tohle proto ,že bych to rád alespon tak jak bude v mích silách změnil...
A žádám Vás o pomoc..Jak už jsem jednou psal na to staré forum tak bohužel nemohu sedět u L2 a čekat až se půjde na RB.. a proto Vás chci poprosit až půjdete na RB prozvonte mě a když to půjde tak seberu notas a píchnu se na net abych šel s Váma...
Bohužel jiné východisko zatím z této mé mizerné situace nevidím:( Takže ted záleží na Vás jestli mi pomůžete nebo ne..Dík a zatim čuss...

vinci sry,ale tohle nejde,aby sme se takhle furt starali a doufali ze se pripojis atd... jestli si fakt vytizenej, tak se na to vyprdni,akorat ty budes nastvanej ze nemuzes, my budem nasrany ze ty nechodis... my jedem nahoru rychle a takhle nas fakt asi nedozenes


Přesně tak..pokus se to nějak udělat abys mohl být, alespoň odpoledne ve hře...Vždycky se choděj RB kolem 18:00 ve všední den cca v 16:00 o vikendech....
Dneska jsme prostě zjistili že není možné chodit a hájit RB když lidi táhnou 4 boxy na duálech..to prostě nejde....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výpravy na RB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výpravy na RB   Výpravy na RB Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výpravy na RB
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Future :: Klany :: Soul of Destiny-
Přejdi na: