Future
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Future


 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SPoileeeeeeeer

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Odyssea




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 02. 08

SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer EmptyTue Mar 04, 2008 9:23 am

Ahoj nedávno můj kamoš zažal hrát na LE  je to spoiler a jentak kdyby ste ho náhodou  scháněli spoilera tak by kvám možná šel Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
Boo
noob
noob



Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 29. 02. 08

SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer EmptyTue Mar 04, 2008 9:46 am

Odyssea napsal:
Ahoj nedávno můj kamoš zažal hrát na LE je to spoiler a jentak kdyby ste ho náhodou scháněli spoilera tak by kvám možná šel Shocked Shocked
sme klan zasadne proti spoilerom Sad ale ja osobne by som bol rad Smile
Návrat nahoru Goto down
Ratten
Gold member
Gold member
Ratten


Poeet p?íspivku : 11
Age : 55
Location : tel : 774 335 100
Registration date : 28. 02. 08

SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer EmptyTue Mar 04, 2008 12:49 pm

Boo napsal:
Odyssea napsal:
Ahoj nedávno můj kamoš zažal hrát na LE je to spoiler a jentak kdyby ste ho náhodou scháněli spoilera tak by kvám možná šel Shocked Shocked
sme klan zasadne proti spoilerom Sad ale ja osobne by som bol rad Smile

já osobně nic proti spojlu nemam jen na 1x rate to jde nahovno. Klidně ať se přida
Návrat nahoru Goto down
Odyssea




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 02. 08

SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer EmptyTue Mar 04, 2008 5:17 pm

Ratten napsal:
Boo napsal:
Odyssea napsal:
Ahoj nedávno můj kamoš zažal hrát na LE je to spoiler a jentak kdyby ste ho náhodou scháněli spoilera tak by kvám možná šel Shocked Shocked
sme klan zasadne proti spoilerom Sad ale ja osobne by som bol rad Smile

já osobně nic proti spojlu nemam jen na 1x rate to jde nahovno. Klidně ať se přida


Menuje se Korhil (nebo nějak tak) má kolem 19 lvlu a dneska začne dělat první přestupák...
Návrat nahoru Goto down
Hypno$
Moderátor
Moderátor
Hypno$


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Location : 777 618 791
Registration date : 28. 02. 08

SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer EmptyFri Mar 07, 2008 10:19 pm

Odyssea napsal:
Ratten napsal:
Boo napsal:
Odyssea napsal:
Ahoj nedávno můj kamoš zažal hrát na LE je to spoiler a jentak kdyby ste ho náhodou scháněli spoilera tak by kvám možná šel Shocked Shocked
sme klan zasadne proti spoilerom Sad ale ja osobne by som bol rad Smile

já osobně nic proti spojlu nemam jen na 1x rate to jde nahovno. Klidně ať se přida


Menuje se Korhil (nebo nějak tak) má kolem 19 lvlu a dneska začne dělat první přestupák...
Hele ty me moc neser a koukej privalit!!! v pondeli mas nastup a jestli ne tak si pro tebe dojedu:D:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SPoileeeeeeeer Empty
PříspěvekPředmět: Re: SPoileeeeeeeer   SPoileeeeeeeer Empty

Návrat nahoru Goto down
 
SPoileeeeeeeer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Future :: Klany :: Soul of Destiny-
Přejdi na: